Interaktywna Gra Hotelowa

Poznaj niesamowite
postacie i ich historie

W Krainie Noteralandii kryje się jedno z najpotężniejszych źródeł mocy, odkryj jego znaczenie dla ekosystemu Natury.

Posługując się różdżką
rozwiązuj zagadki

Dzięki niemu sprostasz wyzwaniom legendarnych postaci, aby przywrócić równowagę Natury.

Zdobądź
Legendarne Medaliony

One pozwoli Ci wyróżnić się na tle innych graczy.

Odkryj Krainę Noterlandii

W Hotelu Notera w Borach Tucholskich znajduje się jedno z najpotężniejszych Źródeł Mocy, czerpiące z magii żywiołów powietrza, wody, ziemi i ognia, od którego stabilizacji zależy równowaga Natury. W okolicy tego Źródła Mocy, mistrzowie Magii podzielili się na dwie konkurujące ze sobą grupy. Dla obu stron najważniejszą wartością egzystencjalną, o którą dbają jest Natura.

Poznaj
Legendarnych Bohaterów

Pierwsza z nich, zwana jest Porządkiem. Używa ona magii żywiołów do obrony biernej obecnie istniejącej Natury. Wierzy, że Natura obroni się sama i nie należy jej przeszkadzać. Grupa ta jest więc przeciwna jakimkolwiek działaniom wspierającym poprawę Natury. Wyjątkiem są zaburzenia, które są tworzone przez istoty ludzkie.

Druga frakcja zwana jest Chaosem. Używa magii żywiołów po to, by Naturę zmieniać, dostosowywać i uszlachetniać. Wierzy, że wtedy obrona ówczesnej Natury stanie się lepsza i umożliwi pełne wydobycie jej potencjału.

Żadna ze stron nie jest z definicji dobra lub zła. Obie grupy mają swoje racje i równoważące się argumenty. To Ty decydujesz się, która frakcja jest Ci bliższa, gdyż ostatecznie obydwu grupom zależy przede wszystkim na ochronie Natury, jednakże wierzą w inną metodykę osiągania tego celu. Twoim celem jest zapoznanie się ze światem fabularnym i jego postaciami, a następnie przywrócenie zaburzonej  Równowagi Natury.

Przepotężna Różdżka

Potężna różdżka, która rozpoznaje gesty, pozwali Ci na interakcję z różnymi obiektami i postaciami rozmieszczonymi w Krainie Noterlandii. Będziesz mógł między innymi: obracać, podnosić i podświetlać realne obiekty czy wybudzać postacie z gry obecne na monitorach lub w formie interaktywnych rzeźb.

Jak Rozpocząć Grę?

To takie proste!

1

Zapisz sięZapisz się w Recepcji Hotelu i kup karnet na grę.

2

Odbierz RóżdżkęPo kupieniu karnetu otrzymasz swoją osobistą różdżkę. Dzięki niemu będziesz mógł rozpocząć grę.

3

Rozpocznij GręPodejdź do Notusia w pobliżu Recepcji, aby otrzymać pierwszą misję!

4

Rozwiązuj ZadaniaZwiedzaj Krainę Noterlandii, sprostaj wyzwaniom bohaterów i zdobądź legendarne medaliony!

Cennik

Adept

PLN 69,9900 PLN 540
  • Oferta dla graczy dopiero rozpoczynających rozgrywkę*
  • Wypożyczenie Różdżki w cenie
  • Do 3 godzin rozgrywki**
  • Nagroda po przejściu gry
  • Po przejściu gry dostęp do specjalnych interakcji
Kup

Wybraniec

PLN 29,9900 PLN 540
  • Oferta dla graczy chcących zagrać jeszcze raz*
  • Wypożyczenie Różdżki w cenie
  • Do 3 godzin rozgrywki**
  • Po przejściu gry dostęp do specjalnych interakcji
  • Rabaty w przyszłości
Kup

* Oferta dostępna tylko iwyłącznie dla gości hotelowych Hotelu Notera SPA ****. W przypadku nie oddania kontrolera, gość zostanie obciążony kwotą 500 PLN.
** Każda kolejna rozpoczęta godzina po przekroczeniu godzin zawartych w wykupionym pakiecie płatna jest 10 PLN.

Masz pytania?

Nadal masz pytania bez odpowiedzi i chcesz się z nami skontaktować?

Kraina Noterlandii w Hotelu Notera SPA **** to nowa interaktywna rozgrywka edukacyjna stworzona dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy rozgrywki poruszając się po hotelu oraz korzystając z dedykowanego kontrolera w formie różdżki rozpoznającej gesty rozwiązują zagadki, poszukują interaktywnych przedmiotów fabularnych i uczą się na temat ekosystemu lasu oraz natury. A dzięki wykorzystaniu najnowszej, innowacyjnej  technologii interaktywnych scenografii MAGLY GAME, Kraina Noterlandii umożliwia niespotykany do tej pory nowy rodzaj doświadczenia, w którym uczestnicy poczują że magia naprawdę istnieje a oni są głównymi bohaterami rozpoczynającymi spektakularną przygodę.

MAGLY GAME to nazwa technologii do tworzenia i zarządzania interaktywna scenografią. Interaktywna Rozgrywka Kraina Noterlandii została stworzona wykorzystując tą technologię. Technologia MAGLY GAME jest tworzona przez start-up MAGLY (www.magly.co).

Różdżka to innowacyjny kontroler działający w technologii MAGLY GAME, który jest potrzebny do uczestniczenia w rozgrywce Kraina Noterlandii.

Wciskając przycisk umieszczony na różdżce uruchamiamy magiczna wiązkę, którą jeżeli została wycelowana w odpowiednim kierunku, możemy ożywiać bohaterów i obiekty gry. Dodatkowo różdżka posiada wiele czujników, które monitorują ruchy wykonywane uczestnika rozgrywki w czasie rzeczywistym, na podstawie których postacie w rozgrywce lub przedmioty odpowiednio odpowiadają na ruchy gracza. Różdżka jest zasilana bateryjnie, w przypadku rozładowania baterii, proszę udać się do recepcji w celu wymiany baterii na nowe.

Nie musisz się martwić, że stracisz postęp w rozgrywce, ponieważ jest on na bieżąco zapisywany w infrastrukturze chmurowej MAGLY GAME, nie jest on więc powiązany lub zapisywany na różdżce MAGLY.

Przy odbiorze różdżki w recepcji podajesz nr. pokoju oraz imię. Zapamiętaj je i podaj je przy kolejnym odbiorze różdżki, aby wczytać swój poprzedni stan rozgrywki lub rozpocząć nowy.

Niestety w tym momencie jest to niemożliwe. 

Godziny otwarcia między którymi można uczestniczyć w rozgrywce Kraina Noterlandii w Hotelu Notera SPA *****:

Poniedziałek-Niedziela: 10:00 – 20:00

Rozgrywka Kraina Noterlandii jest zlokalizowana w sercu Borów Tucholskich w Hotelu Notera SPA ****.

Kraina Noterlandii to rozgrywka, z której korzystają zarówno dorośli jak i dzieci, dlatego też, nie ma jednego odpowiedniego przedziału wiekowego. Natomiast dzieci poniżej 9 roku życia mogą potrzebować pomocy w czytaniu wskazówek oraz szukaniu kolejnych lokacji w grze.

Oczywiście. Rozgrywka Kraina Noterlandii pozwala osobom towarzyszyć dziecku z wykupionym biletem i wypożyczoną różdżką.

Bilety można zakupić w recepcji w Hotelu Notera SPA ****.

Niestety obecnie dostęp do rozgrywki posiadają jedynie goście Hotelu Notera SPA **** Natomiast w przyszłości może to ulec zmianie. Monitoruj nasze social media aby być na bieżąco.

© All rights reserved. Made by MAGLY. Access Privacy Policy.

© All rights reserved. Made by MAGLY. Access Privacy Policy.

Top