#1 Interaktywna Gra Hotelowa

ADVENTURES

CASTLE RYN

Poznaj
Tajemnice Historii

W murach legendarnego Zamku Ryn kryje się jedno z najpotężniejszych źródeł mocy, odkryj gdzie się znajduje.

Odnajdź
Medalion Harmonii

On pozwoli Ci odblokować pełną moc artefaktu. Medalion jest zamknięty w ukrytej legendarnej magicznej skrzynii.

Odblokuj
Pełną Moc Artefaktu

Dzięki niemu sprostasz wyzwaniom legendarnych postaci, aby przywrócić równowagę wszechświata.

Odkryj Magiczny Świat

Istnieją na świecie szczególne miejsca których sercem są kryształy, zwane Źródłami Mocy. Zawarta w nich magia pozwala przekraczać bariery czasu i przestrzeni. Mocą zawartą w źródłach władają Mistrzowie Magii. Z biegiem czasu podzielili się oni na dwie grupy. Pierwsza, zwana Porządkiem, używa magii źródeł by strzec i nie zmieniać przebiegu historii. Druga grupa, zwana Chaosem, usiłuje zmieniać przeszłość, układać ją na nowo. Obie grupy konkurują ze sobą, zaburzając równowagę wszechświata.

Ale Ty… Ty możesz ją przywrócić…

Odblokuj
Pełną Moc Artefaktu

Otrzymasz możliwość korzystania z wyjątkowego artefaktu. Używając go wyzwalasz magiczną wiązkę energii, która jest w stanie wybudzić bohaterów oraz ożywiać i manipulować przedmiotami, które trwają zatrzymane w zaburzonej czasoprzestrzeni.

Przepotężny Artefakt Nieznanego Pochodzenia

Potężny artefakt, który rozpoznaje gesty, pozwali Ci na interakcję z różnymi obiektami i postaciami rozmieszczonymi w murach Zamku w Rynie. Będziesz mógł między innymi: obracać, podnosić i podświetlać realne obiekty czy wybudzać postacie z gry obecne na monitorach lub w formie interaktywnych rzeźb.

Jak Rozpocząć Grę?

To takie proste!

1

Zapisz sięZapisz się w Recepcji Hotelu i kup karnet na grę

2

Odbierz ArtefaktPo kupieniu karnetu otrzymasz swój osobisty Artefakt. Dzięki niemu będziesz mógł rozpocząć grę.

3

Rozpocznij GręPodejdź do Księżnej Anny w pobliżu Recepcji, aby otrzymać pierwszą misję

4

Rozwiązuj ZadaniaZwiedzaj mury Zamku w Rynie, sprostaj wyzwaniom bohaterów i wygraj nagrody!

Cennik

Adept

PLN 69,9900 PLN 540
  • Oferta dla graczy dopiero rozpoczynających rozgrywkę*
  • Wypożyczenie Artefaktu w cenie
  • Do 3 godzin rozgrywki**
  • Nagroda po przejściu gry
  • Po przejściu gry dostęp do specjalnych interakcji
Kup

Wybraniec

PLN 29,9900 PLN 540
  • Oferta dla graczy chcących zagrać jeszcze raz*
  • Wypożyczenie Artefaktu w cenie
  • Do 3 godzin rozgrywki**
  • Po przejściu gry dostęp do specjalnych interakcji
  • Rabaty w przyszłości
Kup

* Oferta dostępna tylko iwyłącznie dla gości hotelowych Hotelu Zamek Ryn ****. W przypadku nie oddania kontrolera, gość zostanie obciążony kwotą 500 PLN.
** Każda kolejna rozpoczęta godzina po przekroczeniu godzin zawartych w wykupionym pakiecie płatna jest 10 PLN.

Masz pytania?

Nadal masz pytania bez odpowiedzi i chcesz się z nami skontaktować?

Castle Ryn Adventures na Zamku w Rynie to nowa interaktywna rozgrywka edukacyjna stworzona dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy rozgrywki poruszając się po średniowiecznym zamku oraz korzystając z dedykowanego kontrolera w formie artefaktu rozpoznającego gesty rozwiązują zagadki, poszukują interaktywnych przedmiotów fabularnych i odkrywają tajemnice legendarnych historycznych postaci takich jak Fryderyk von Wallenrode, Księżna Anna czy Władysław Jagiełło. A dzięki wykorzystaniu najnowszej, innowacyjnej  technologii interaktywnych scenografii MAGLY GAME, Castle Ryn Adventures umożliwia niespotykany do tej pory nowy rodzaj doświadczenia, w którym uczestnicy poczują że magia naprawdę istnieje a oni są głównymi bohaterami rozpoczynającymi spektakularną przygodę.

MAGLY GAME to nazwa technologii do tworzenia i zarządzania interaktywna scenografią. Interaktywna Rozgrywka Castle Ryn Adventures została stworzona wykorzystując tą technologię. Technologia MAGLY GAME jest tworzona przez start-up MAGLY (www.magly.co).

Artefakt MAGLY to innowacyjny kontroler działający w technologii MAGLY GAME, który jest potrzebny do uczestniczenia w rozgrywce Castle Ryn Adventures.

Wciskając przycisk umieszczony na artefakcie MAGLY uruchamiamy magiczna wiązkę, którą jeżeli została wycelowana w odpowiednim kierunku, możemy ożywiać bohaterów i obiekty gry. Dodatkowo artefakt MAGLY posiada on wiele czujników, które monitorują ruchy wykonywane uczestnika rozgrywki w czasie rzeczywistym, na podstawie których postacie w rozgrywce lub przedmioty odpowiednio odpowiadają na ruchy gracza. Artefakt MAGLY jest zasilanie bateryjnie, w przypadku rozładowania baterii, proszę udać się do recepcji w celu wymiany baterii na nowe.

Nie musisz się martwić, że stracisz postęp w rozgrywce, ponieważ jest on na bieżąco zapisywany w infrastrukturze chmurowej MAGLY GAME, nie jest on więc powiązany lub zapisywany na artefakcie MAGLY.

Przy odbiorze artefaktu MAGLY w recepcji lub u concierge’a, podajesz nr. pokoju oraz imię. Zapamiętaj je i podaj je przy kolejnym odbiorze artefaktu MAGLY, aby wczytać swój poprzedni stan rozgrywki.

Niestety w tym momencie jest to niemożliwe, możesz natomiast kupić imitację artefaktu w Recepcji!

Godziny otwarcia między którymi można uczestniczyć w rozgrywce Castle Ryn Adventures w Hotelu Zamek Ryn to:

Poniedziałek-Niedziela: 8:00 – 22:00

Castle Ryn Adventures jest zlokalizowane w Hotelu Zamek Ryn **** na malowniczych Mazurach przy ul. Plac Wolności 2, 11-520 Ryn, Polska.

Castle Ryn Adventures to rozgrywka, z której korzystają zarówno dorośli jak i dzieci. Dzieci poniżej 6 roku życia, będą napewno świetnie się bawić uczestnicząc w rozgrywce Castle Ryn Adventures, ale mogą potrzebować pomocy w czytaniu wskazówek oraz szukaniu kolejnych lokacji.

Castle Ryn Adventures pozwala jednej osobie dorosłej towarzyszyć dziecku z wykupionym biletem i wypożyczonym artefaktem MAGLY uczestniczyć w rozgrywce, aby uniknąć przepełnienia i kolejek.

Bilety można zakupić w recepcji lub u concierge’a w Hotelu Zamek Ryn, przy ul. Plac Wolności 2, 11-520 Ryn, Polska.

Niestety obecnie dostęp do rozgrywki posiadają jedynie goście Hotelu Zamek Ryn ****. Natomiast w przyszłości może to ulec zmianie. Monitoruj nasze social media aby być na bieżąco.

© All rights reserved. Made by MAGLY. Access Privacy Policy.

© All rights reserved. Made by MAGLY. Access Privacy Policy.

Top